pracownia - dsk projekt

Idź do spisu treści

Menu główne:

pracownia

Pracownia architektoniczna dsk projekt została stworzona w 2007 r. przez parę młodych architektów, absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Świeże podejście do architektury oraz zaangażowanie, wsparte wieloletnim doświadczeniem i rzetelną wiedzą techniczną są gwarancją wysokiej jakości usług oraz zaspokojeniem zindywidualizowanych potrzeb klientów.
 
Wysoko rozwinięta zdolność postrzegania, analizy i interpretacji przestrzeni pozwala nam ubierać w formę to co czasem trudno klientom opisać słowami, a co odzwierciedla  ich wyobrażenie o idealnym wnętrzu. Oczekiwania i marzenia klientów to nieustanny kompromis pomiędzy pięknem, funkcjonalnością a możliwościami przestrzennymi danego wnętrza. Nasza obecność na każdym etapie powstawania projektu porządkuje bezlik pomysłów, trudnych wyborów i dylematów tworząc jasną, prostą i piękną formę.
Nasze projekty są efektem doświadczenia i współpracy architektów i  specjalistów wielu branży m.in. meblarskiej, oświetleniowej, kamieniarskiej, stolarskiej, elektrycznej czy sanitarnej.
Doświadczenie w prowadzeniu kompleksowej obsługi inwestycji pozwala nam oferować naszym klientom zarówno projekty koncepcyjne, konsultacje lub projekty częściowe jak i całościową realizację od projektu po wykonanie “pod klucz”.

mgr inż. architekt Dorota Śledyńska
absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej
mgr inż. architekt Krzysztof Śledyński
absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej

Zmieniliśmy się w apaj architekci zapraszamy na www.apaj.eu 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego